Čo je COLARI?

Na tomto E-shope si príde na svoje celá domácnosť. Naše produkty cielime pre široké spektrum ľudí. Pre rodičov, detičky, cukrárov aj hand-made tvorcov, skrátka pre  všetkých šikovných ľudí, ktorí si potrpia na originalitu. Každým momentom sa snažíme vymyslieť a vytvárať ďalšie nové produkty.

Sme otvorení novým možnostiam

Vieme, že každý náš jeden zákazník je jedinečný. Máte predstavu avšak nenašli ste daný produkt u nás? Napíšte nám. Po konzultácii sa vieme dohodnúť a prípadne zaradiť danú vecičku do predaja.

Jedinečný dizajn

Moderný a tradičný dizajn môžu ísť ruka v ruke. Dôkazom toho je, že vieme spojiť modernú výrobu s produktami do bežnej domácnosti. Snažíme sa ponúknuť niečo, čo nekúpite v bežnom obchode avšak za spravodlivú cenu.

Výroba

Naše výrobky vyrábame pomocou 3D tlače, laseru, veľkoformátových tlačiarní apod. Produkty sú vyrábané na Slovensku.

Často kladené otázky

Našim cieľom je poskytnúť pre Všetkých šikovných ľudí. Preto ponúkame dekorácie, hračky a aj pomôcky pre hand-made tvorcov. Hľadáme a tvoríme vecičky, ktoré nie sú dostupné v obyčajných obchodoch.

V prípade, kde máte možnosť vybrať si produkt s personalizovanou grafikou, napíšte do poznámky Vašu predstavu. Prosíme aby ste vplnili aj Váš e-mail, kde Vám náhľad odošleme na odsúhlasenie. Máte nápad na vecičku, ktorú ste tu nenašli? Neváhajte nás kontaktovať mailom alebo cez náš live chat. Po konzultácii Vám dáme vedieť, či vieme produkt zaradiť do predaja.

Väčšina našich výrobkov tlačených pomocou 3D tlače je z PLA materiálu. Plast PLA je hmota vyrobená z biomasy. Tá sa vyrába z obnoviteľných zdrojov (predovšetkým kukurica, ale môže to byť aj obilnina, zamiaky, cukrová repa či trstina). Preto nie je závislá na rope a iných chemických prísadách. V tomto plaste nie sú pridávané chemické zmesy, ktoré ovplyvňujú naše zdravie.

Určite nás sledujte na našom instagrame Colari.sk a facebooku Colari. kde nájdete novinky, akcie a mnoho iného.

Výdajné miesta:

Priemyselná 10B

917 01 Trnava

Close Môj košík
Naposledny pozerané Close
Close

Close
Hlavné menu
Kategórie